مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار

مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار

مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار

مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار

کشور کره جنوبی یکی از کشور های آسیای شرقی است و پایتخت آن نیز شهر بزرگ سئول می باشد. شهر سئول یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین شهر های دنیا محسوب می شود. با توجه به رشد اقتصادی بسیار عالی که کره جنوبی در چندین دهه گذشته داشته است این کشور تبدیل به یکی از بهترین گزینه های مهاجرتی شده است. برای مهاجرت به کره جنوبی و کسب اقامت کره جنوبی راه های مختلفی مانند مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار ، مهاجرت به کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت به کره جنوبی از طریق ازدواج و همچنین مهاجرت به کره جنوبی از طریق ثبت شرکت وجود دارد. مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار با توجه به شرایط بسیار عالی کشور کره جنوبی به لحاظ اقتصادی و رشد علم و فناوری در این کشور یکی از بهترین گزینه های مهاجرتی به کره جنوبی و اخذ اقامت کره جنوبی شناخته می شود. در این مقاله قصد داریم تا شما را با مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار آشنا کنیم و در این خصوص توضیحاتی را به شما ارائه کنیم.

مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار- انواع ویزای کار در کره جنوبی

برای انجام مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار ویزاهای مختلفی در نظر گرفته شده است اولین ویزای در نظر گرفته شده ویزای C4 یا ویزای کوتاه مدت اشتغال می باشد و اصولا برای افرادی در نظر گرفته شده است که قصد دارند تا به مدت کوتاهی در یکی از شرکت ها و یا مشاغل موجود مشغول به کار شوند. از جمله رشته هایی که کار های موقت در آن ها وجود دارد می توان به هنر , معماری , موسیقی و گرایش ها و زیر شاخه های این رشته ها اشاره کرد.

 • ویزای نوع E1 یا ویزای دوره های آکادمیک از جمله ویزاهایی است که برای دانشجویان و یا محققان در نظر گرفته شده است و برای انجام تحقیق در حوزه های مختلف تحصیلی در موسسه ها و مراکز فراتر از کالج ها یا برای سخنرانی در یک آکادمی در نظر گرفته شده است.
 • ویزای نوع E2 یا ویزای مدرسان زبان خارجی همانطور که از نامش پیداست برای مدرسان زبان های خارجی در سازمان ها ، شرکت های پخش ، موسسات آموزشی و سایر موسسات در نظر گرفته شده و اعطا می شود. زبانی که فرد متقاضی و یا مهاجر قصد تدریس آن را دارد حتما باید زبان مادری او باشد و حداقل باید یک مدرک لیسانس دانشگاهی را در همان زمینه داشته باشد.
 • ویزای نوع E3 یا ویزای انجام تحقیقات ، ویزایی است که برای افرادی که مایل به انجام تحقیقات در علوم طبیعی ، تکنولوژی و موارد دیگر هستند در نظر گرفته شده است. افراد متقاضی حداقل باید مدرک کارشناسی داشته باشند.
 • ویزای نوع E4 یا ویزای انتقال تکنولوژی ویزایی است که به افرادی تعلق می گیرد که به کره جنوبی دعوت شده اند تا تخصص فنی خود را در زمینه فناوری یا علوم طبیعی و یا در زمینه های خاصی که تخصص آنها در این کشور وجود ندارد گسترش داده و به فعالیت بپردازند
 • ویزای نوع E5 یا ویزای دوره های آکادمیک در خصوص اشتغال و فن است این نوع ویزا شامل افرادی می باشد که دارای مدرک جهانی در رشته ی تحصیلی و یا تخصص در زمینه ای فنی را دارند ، همچنین مدارک آن ها باید مورد تایید کشور کره جنوبی باشد و از جمله رشته هایی که این نوع ویزا به آن ها تعلق می گیرد رشته های پزشکی , دندان پزشکی و حقوق می باشد و متقاضی می تواند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کره جنوبی از روش E5 اقدام کند.

 

مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار

مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار

 • ویزای E7 یا ویزای مشاغل خاص برای مشاغلی در نظر گرفته شده است که در کره جنوبی نیاز زیادی به آن ها وجود داشته باشد و متقاضی باید از لیست مشاغلی که کره جنوبی منتشر کرده است اطلاع داشته و سپس برای اخذ ویزا از روش E7 اقدام کند.
 • یکی دیگر از ویزاهای کار کره جنوبی ویزای نوع D7 است این نوع ویزا بیشتر با نام ویزای انتقالی معروف است و برای انتقال های درون شرکتی می باشد. این نوع ویزای کره جنوبی به این صورت است که به طور مثال فردی در تهران در شرکتی مشغول به کار است که آن شرکت در کره جنوبی هم شعبه ای دارد در صورتی که شرکت قصد داشته باشد او را به کره جنوبی بفرستند فرد متقاضی می تواند از طریق ویزای انتقالی درون شرکتی به کره جنوبی رفته و در شعیه ای که در کره هست مشغول به کار شود.
 • ویزای نوع D8 یا ویزای انتقالی بین شرکتی سومین نوع ویزای کاری می باشد و به این صورت است که فرد یک نامه دعوت به همکاری از شرکت ثبت شده در کره جنوبی دریافت میکند و از طریق آن میتواند برای دریافت ویزا  اقدام کند .
 • نوع دیگر ویزای کار کره جنوبی ویزای نوع  D9  می باشد یعنی یک شرکت  کره ای زمانی که در کره جنوبی نتواند نیروی کار مورد نیازخود را پیدا کند می تواند با یک فرد یا شرکت در کشوری دیگر وارد مذاکره شود و زمانی که مذاکره به نتیجه رسید میتواند دعوتنامه برای آن فرد یا موسسه بفرستد

مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار- اسناد و مدارک مورد نیاز ویزای کار کره جنوبی

برای کسب ویزای کار کره جنوبی و مهاجرت به کره جنوبی نیاز است که فرد مدارک زیر را داشته باشد :

 1. پاسپورت معتبر با اعتبار حداقل 6 ماه
 2. فرم درخواست ویزا به صورت تکمیل شده و امضا شده
 3. پرداخت کامل هزینه های درخواست فرم
 4. چند قطعه عکس پاسپورتی
 5. کپی از گواهی ثبت
 6. دعوت نامه کارفرما یا شرکت مورد نظر در کره
 7. کپی مدارک تحصیلی
 8. رزومه دقیق
 9. گواهی سلامت پزشکی
 10. کپی از گواهی ازدواج در صورت وجود

 

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword